+38 (044) 592-56-70 +38 (093) 868-78-25 +38 (067) 326-03-56 Работаем в режиме онлайн ru Замовити дзвінок

Лазерне обладнання для різання металу

Верстат автоматичного волоконної лазерного різання металевих труб TP65S

Модернізуйте модель волоконного лазерного верстата для різання труб з технологією швидкого різання RapidCut, підвищуючи ефективність. По механічній структурі верстат застосовує інтегровану портальну конструкцію. Устаткування працює дуже стабільно.


Дізнатись ціну Отримати лізинг

Автоматична система завантаження і вивантаження

Автоматична система включає в себе систему завантаження і розвантаження, і управляється системою числового керування і легко з'єднується з верстатом. Для досягнення повного завантаження трубкового пучка система управління виконує інтелектуальний набір матеріалу труби, автоматизує процес транспортування, економить трудовитрати, підвищує ефективність роботи верстата.

Інтерфейс для користувачів

Система управління HSGX9500 TP65S має інтелектуальну безпілотну операційну систему, спеціально розроблену для різання труб. Він має власну бібліотеку матеріалів для труб і об'єднує 50 видів процесів зрощування труб і має різні допоміжні функції для різання труб, такі як вирівнювання графіки труб, надаючи користувачам просту і зручну елсплуатацію.

Різка під кутом

Різка під кутом. Максимально 45 градусів.

Система швидкого різання Rapidcut

Швидкість різання як шторм. Звичайне різання по осі X / Y, високошвидкісна різка по осі B / Y, вісь B може гойдатися, максимальне прискорення може досягати 3G.

Цифрові інтелектуальні патрони

TP65S, оснащений цифровими інтелектуальними патронами, може обробляти з повним ходом, без необхідності ручного регулювання. Патрон має професійну систему зворотного зв'язку по тиску, яка автоматично регулює тиск у відповідності з різними діаметрами і товщинами труб і виявляє аварійні сигнали в режимі реального часу, що робить виробництво ефективним і безпечним.

Якщо ріжуча головка в процесі високошвидкісного різання потрапляє в профільну трубку, машина і лазерна головка пошкоджуються, що призводить до додаткових високих витрат на технічне обслуговування. Таким чином, завдяки базі даних спеціальних трубок HSG в програмному забезпеченні для різання і зворотного зв'язку по замкнутому контуру між регулятором висоти і лазерною головкою, модель HSG TS65 може досягти найкоротшого шляху переміщення і найшвидшого переміщення для підвищення ефективності різання.

Діапазон різання труб

Професійна різка квадратних труб, круглих труб, прямокутних труб, D-образних труб і шестигранних труб і т. Д. Ріжуча здатність: квадратні труби діаметром □ 12x12-200x200 мм, круглі труби діаметром φ12-254 мм, труби з вуглецевої сталі товщиною 0, 5-10 мм, з нержавіючої сталі товщиною 0,5-10 мм труби.

Потужність лазера 1000-4000Вт
Довжина хвилі лазера 1070-1080 нм
Макс. швидкість переміщення 150м/хв
Макс. прискорення по швидкості 1,2 g
Точність позиціонування ±0.03мм/хв
Точність повторного позиціонування ±0.02мм
Загальна вага верстата 15000кг
Габаритні розміри верстата 12000*4500*2400мм

Приклад