+38 (044) 592-56-70 +38 (093) 868-78-25 +38 (067) 326-03-56 Работаем в режиме онлайн ru Замовити дзвінок

ЛАЗЕРНОЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РІЗАННЯ МЕТАЛУ

Інтелектуальна автоматична виробнича лінія TS65A

Серед функцій автоматичної лінії обробки труб моделі TP65: подача, різка, згинання та зварювання, а також чистка, тому така виробнича лінія відрізняється різноманітністю робочих операцій. Переваги такої лінії обробки в тому, що для всього виробничого процесу потрібен тільки один оператор.Згідно специфічним вимогам клієнта, ми можемо доопрацювати виробничу лінію різання труб для застосування для будь-яких галузевих вимог.


Узнать цену Отримати лізинг

Німецька 3-мірна лазерна головка для 5 осей

Максимальний кут гойдання дорівнює ± 135 °, з максимальним кутом пазового різання труб до 45 °.

Виробнича лінія

Професійне різання труб - переміщення роботом на станцію подачі - згинання - лазерне зварювання - лазерна чистка

Повністю автоматична конструкція для завантаження і вивантаження

Повністю автоматична конструкція для завантаження і вивантаження управляється конструктором ЧПУ і без проблем підключається до верстата різання труб. Вся зв'язка труб піднімається і завантажується системою управління, та здатна інтелектуально розподіляти і розміщувати труби для повністю автоматичного процесу подачі. Навантажувальний пристрій відправляє тільки одну трубу з місця завантаження в положення автоматичного вимірювання, що усуває витрати на завантаження і вивантаження вручну, тим самим підвищуючи продуктивність праці.

Повністю автоматична конструкція для завантаження і вивантаження

“Такий верстат різання труб може проводити похилу різання будь-якого трубного матеріалу з кутом різання до 45 градусів. Верстат лазерного різання здатний обробляти круглі труби діаметром 20-210 мм. Верстат може різати квадратні труби з розмірами 20 × 20 мм - 150 × 150 мм„

Приклад