+38 (044) 592-56-70 +38 (093) 868-78-25 +38 (067) 326-03-56 Работаем в режиме онлайн ru Замовити дзвінок

Лазерне обладнання для різання металу

Інтелектуальна автоматична
виробнича лінія TS65A

Інтелектуальна лінія обробки труб TS65 служить для виробництва металевих рам для автомобільних крісел. Серед функцій лінії обробки: подача, різка, згинання та зварювання, а також чистка.
Переваги такої лінії обробки в високому рівні автоматизації. Для всього виробничого процесу потрібен тільки один оператор, оскільки кілька операцій можна виконати роботом KUKA.


Дізнатись ціну Отримати лізинг

Комбінація лазерного різання, згинання та зварювання

Виробнича лінія трубних рам для автомобільних крісел моделі HS-TS65A об'єднує лазерну різку, згинання та зварювання для забезпечення клієнту гнучкого планування, відстеження виробництва і контролю якості. За рахунок поліпшеного використання обладнання знижується рівень браку і експлуатаційних витрат, скорочується час подачі, а також формується інтелектуальне цифрове виробництво.

Технологічний процес

Різка матеріалу лазерним різаком труб
Конвеєрна доставка розрізу та на станцію роботизованого блоку
Згинання труби блоком згинання
Лазерне зварювання
лазерна чистка

Повністю автоматична конструкція для завантаження і вивантаження

Повністю автоматична конструкція для завантаження і вивантаження управляється системою ЧПУ та без проблем підключається до верстата різання труб. Вся зв'язка труб піднімається і завантажується системою управління, здатної інтелектуально розподіляти і розміщувати труби для повністю автоматичного процесу подачі. Навантажувальний пристрій відправляє тільки одну трубу з місця завантаження в положення автоматичного вимірювання, що усуває витрати на завантаження і вивантаження вручну, тим самим підвищуючи продуктивність праці.

“Такий верстат різання труб може проводити похилу різання будь-якого трубного матеріалу з кутом різання до 45 градусів. Верстат лазерного різання здатний обробляти круглі труби діаметром 20-210 мм.„

Приклад