+38 (044) 592-56-70 +38 (093) 868-78-25 +38 (067) 326-03-56 Работаем в режиме онлайн ru Замовити дзвінок

Про нашу компанію

Компанія UAstal

Лазерне обладнання. У сучасному світі виробництва вже давно не секрет що час, якість і низька собівартість на пряму залежить від успішності виробленої продукції на ринку.

Лазерні верстати HSG на китайському ринку це лідер за вибором серед виробничих компаній. Це обладнання яке ніколи не підводить, яке створено для роботи в режимах 24/7.

Виходячи з нашого особистого досвіду, ми компанія ТОВ Сторожук, як виробник металовиробів, маємо багаторічний досвід не тільки в продажу лазерного обладнання, але і знаємо на своєму власному прикладі як це обладнання працює і з упевненістю використовуємо дані лазерні верстати HSG в своєму власному виробництві.

В нашому арсеналі виробництва завжди можна подивитися в роботі лазерні верстати для різання листового металу, лазерні верстати для різання труб, оптоволоконні верстати зі змінними столами.

Навіть через роки ми чітко розуміємо що наш вибір був зроблений правильно, надійне обладнання це запорука успіху для виробника.

Перш за все хочеться відзначити якість збірки китайського заводу виробника лазерних оптоволоконних верстатів HSG.

Лазера HSG мають унікальну систему суцільнозварної конструкції, яка через роки зберігає точність навіть після роботи з товстими металами, конструкція станини створена унікальним способом, і проходить контроль на високоточних вимірювальних стендах. Сама конструкція піддається загартовуванню при температурі 600 градусів.

Системи трансмісій оснащені потужними і надійними приводами, які дають можливість працювати на високих швидкостях при першокласному якості.

Ріжуча головка, одне з найважливіших вузлів яке є в лазерному верстаті. Унікальна система ріжучої лазерної головки запатентована заводом HSG, надсучасна точна і легка в управлінні і обслуговуванні, розроблена за аналогом європейської компанії Precitec.

Ми ТОВ Сторожук не просто продаємо лазерне обладнання, ми пропонуємо Вам надійний сервіс по всій території України, маючи сертифікованих фахівців сервісного обслуговування, а так само ми Вас навчаємо всім тонкощам і налаштувань на лазерному верстаті.

З нашими лазерними верстатами ви підвищите свій рівень виробництва.

З повагою Команда ТОВ Сторожук